logo krepmetal
logo krepmetal dark
10 років встановлюємо
сонячні станції
у Дніпрі та області
Завантажити прайс
Телефонуйте ми зараз працюємо +38 (096) 478-69-49

Сонячні електростанції

Сонячна електростанція під ключ для різного застосування

Консультація
Будівництво сонячних електростанцій під ключ для приватних та юридичних осіб
ПРОЕКТУВАННЯ, МОНТАЖ, ПУСКО-НАЛАГОДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ, ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ЗЕЛЕНОГО ТАРИФУ
Вартість сонячної електростанції від 590 до 800 USD за 1 кВт потужності «роботи під ключ». Вартість залежатиме від виробника обладнання, тип конструкцій (схильний дах, плоский дах, наземні конструкції), складності кріплення та стану самої покрівлі.
Наші напрями будівництва сонячних електростанцій
Сонячні електростанції<br>для дому та зеленого тарифу
Сонячні електростанції
для дому та зеленого тарифу
Зелений тариф – це вигідно. Зелений тариф на електроенергію — це спеціальна пропозиція, за якою держава за законодавством зобов'язана купувати у фізичних осіб та підприємств електроенергію, вироблену з використанням відновлюваних джерел енергії.
Детальніше Читати повністю
В Україні зелений тариф для приватних осіб встановлюється на вищому рівні, ніж для промислових СЕС, має фіксовану величину і гарантовано оплачується державою на підставі положень Закону “Про альтернативні джерела енергії”. Згорнути
Сонячні електростанції для бізнесу під власне споживання
Сонячні електростанції для бізнесу під власне споживання
Багато власників бізнесу, особливо якщо бізнес пов'язаний з великим енергоспоживанням, стикаючись зі скасуванням пільг та підвищенням тарифів, вирішують інвестувати у власну генерацію – зелений тариф.
Детальніше Читати повністю
Найбільш привабливим із цього погляду є будівництво сонячних електростанцій. Поряд з іншими енергоефективними заходами, встановлення СЕС для заміщення (зниження) власного споживання. Це дозволить не лише знизити витрати на електроенергію, а й стане гарним доповненням системи безперебійного живлення Вашого підприємства. Ці системи не вимагають спеціального місця - вони розміщуються на пустуючих площах дахів або ділянках землі на території підприємства, а встановлення сонячної електростанції може проводитися в існуючу інфраструктуру. Застосування таких систем можливе, наприклад, для складських приміщень, магазинів, супермаркетів, заправок, автоцентрів, підприємств харчової промисловості, поліграфічних підприємств, птахофабрик, ферм, логістичних центрів, готелів, баз відпочинку тощо. Згорнути
Навіщо потрібна сонячна електростанція
Купуйте сонячну електростанцію і Ви отримаєте:
decor
Мінімум 25 років безкоштовної електроенергії
decor
Сонячна електростанція тримає стабільну напругу в електромережі вашого будинку
decor
Пасивний заробіток при підключенні "зеленого" тарифу
Ми розробили для вас калькулятор доходу/економії в залежності від потужності сонячної електростанції
Генерація розрахована як середнє зважене значення. Такий показник буде, якщо сонячна електростанція розташована в центральному регіоні України. Південні регіони України можуть давати генерацію на 6-8% більше, а північні — на 8-10% менше.
При розрахунку терміну окупності взято базову вартість 600$ за 1кВт потужності станції по фотоелектричних модулях. Зверніть увагу, що розрахунок є орієнтовним. Вартість будівництва сонячної електростанції може збільшуватися або зменшуватися в залежності від конкретних особливостей проекту. Замовляйте будівництво сонячних електростанцій під ключ!
Устаткування Що можна придбати у нас?
Виробники панелей
brand logo brand logo brand logo
Виробники інверторів
brand logo brand logo brand logo
gift
Відповідай на 6 питань
"Отримай бонус"

x